Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıllarca yaptığımız işi en iyi ve en kaliteli şekilde yapıp, binlerce evi sorunsuz taşıma gururunu yaşıyoruz. İstanbul’da evden eve nakliyat deyince akla gelen ilk marka olmak ve bunu korumak için her geçen gün çalışmalarımızı ilerlemekteyiz.

Müşteri memnuniyeti, karşılıklı güven ve kaliteli hizmeti amaç edindik.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Size daha iyi hizmet sunmak için kendini daha da ileri taşıyan, bugüne profesyonel taşımacılık, nakliyat hizmetleri sunuyor. Uzman çalışan kadrosu ile taşımacılık ve nakliyat sektöründe öncü olmayı hedefleyen ailemiz ile birlikte, hizmetlerimizi daha da genişleterek bire bin katıyoruz. Profesyonel eşya transferi, uzman kadrosu, eksper hizmeti, titiz ve güvenli çalışma stratejileri, monte, birleştirme ve de monte işlemleri ve eşya sigorta sistemiyle, sektörde yerini alan çözüm odaklı stratejisiyle de alanında lider firmalar arasında olmaya aday.

Türkiye‘nin önde gelen nakliye firması olarak, çalışma hayatına başladığımız günden  bugüne kadar edindiğimiz deneyimler, bilgiler  sonucunda, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçladık.

Ardımızda bıraktığımız yılların her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Dünden bugüne sürekli kendimizi güncelledi ve kaliteli, kontrol, hizmet anlayışını tecrübelerimizle olgunlaştık. Bugün ise firma olarak başarı odaklı, çevreye ve insana saygılı, kaliteli hizmeti amaç edinmiş, karşılıklı güven ve özveriye dayalı, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir nakliyat firması olmayı sürdürüyorsak, bunda çalışanlarımızın büyük emeği vardır. Firmamız olarak, müşterilerimizin de desteği ile kendimizi sürekli yeniliyor, memnuniyetinizi daim kılmak için sürekli çalışıyoruz.

NAKLYAT

Firma olarak; Türkiye çapında nakliye sektöründe yenilikleri takip eden, modern teknolojiyi ve araç filosunu sürekli güncel tutan, bugüne gelen deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle, tüm nakliyat faaliyetlerinizde özenle ve titiz çalışmaktan keyif duyan, deneyimli kadromuzun insana ve çevreye saygı prensibiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir nakliye firması olmaktan gurur duyarız.

Profesyonel Eşya Transferi Hizmetini;

12 kişilik profesyonel ekip

3 kişilik profesyonel eksper ekibi

2 adet eşya transferinde kullanılan kamyonet

1 adet eşya ambalajlama aracı

2 adet ticari eksper aracı

Sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz.

Yoruma kapalı.